Adobe Illustrator

Adobe Illustrator 15.0

Developed by Adobe Systems Incorporated
Hodnocení
3.9  (450 hlasů)
Váš hlas
Poslední verze:
15.0.128 (Zobrazit všechny)
Adobe® Illustrator® software umožňuje vytvářet sofistikované umělecká díla pro prakticky jakékoli médium. Průmysl-standardní nástroje pro kreslení, flexibilní ovládací prvky pro barvu, a profesionální typ ovládání vám pomohou zachytit vaše nápady a experimentovat volně, zatímco časově úsporných funkcí jako snadnější-k-přístup k nastavení vám umožňují pracovat rychle a intuitivně. Lepší výkon a těsná integrace s dalšími Adobe aplikacemi také pomůže vytvářet neobyčejné grafiky pro tisk, web a interaktivní, mobilní a pohybu vzory.
Vlastnosti:
- Prozkoumat, použít a ovládat barevné variace použití Live Color, která vám umožní vybrat libovolnou kresbu a interaktivně upravit barvy, aby vidět výsledky okamžitě.
- Jednodušší a více flexibilní kotevní bod výběr, lepší provozní výkonnost, a nový Eraser nástroj vám pomůže vytvořit kresby efektivně a intuitivně.
- Integrace s Adobe design aplikací.
- Snadno malovat jakýkoliv uzavřený nebo částečně uzavřený prostor své kresby s Live Paint Bucket, který automaticky detekuje a opravuje nedostatky a umožňuje interaktivně vybrat barvy z palety Vzorník pro rychlejší práci.
- Pracovat efektivněji pomocí vlastní pracovní prostory, které zobrazují jen panely, které potřebujete pro konkrétní úkol.
- Vytvářet nativní Adobe PDF souborů, včetně vícestránkových PDF soubory.
- Snadno vytvořit pro web a mobilní zařízení pomocí vektorové krájení nástroje, robustní integraci s Adobe Flash® software, a více.
Informace aktualizovány: