Adobe Illustrator

Adobe Illustrator 15.0

Developed by Adobe Systems Incorporated
Ocena
3.9  (450 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
15.0.128 (Zobacz wszystkie)
Oprogramowanie Adobe® illustrator® pozwala na tworzenie skomplikowanych ilustracji do niemal każdego środowiska. Standardowe narzędzia do rysowania, elastyczne zarządzanie kolorem i profesjonalny Typ kontroli pomaga swobodnie uchwycić swoje pomysły i eksperymentować, a oszczędność czasu funkcje, takie jak dostęp do opcji pozwalają na szybkie i intuicyjne. Zwiększona wydajność i lepszą integrację z innymi aplikacjami Adobe również pomóc produkować niezwykłe grafiki do druku, stron internetowych i interaktywnych, urządzeń mobilnych i ruchy konstrukcji.
Cechy:
- Zbadać, zastosuj i kontrola wariantach kolorystycznych, za pomocą Live Color, który pozwala wybrać dowolną grafikę i interaktywnie zmienić kolor, aby zobaczyć wyniki natychmiast.
- Jest lżejszy i bardziej elastyczny wybór punktu zaczepienia, poprawy efektywności operacyjnej, i nowy Eraser narzędzie pomoże ci stworzyć dzieło sztuki sprawnie i intuicyjnie.
- Integracja z aplikacjami Adobe konstrukcji.
- Łatwo rysować każdy zamkniętym lub częściowo zamkniętym obszarze obrazu z Live Paint Bucket, która automatycznie wykrywa i koryguje niedoskonałości i pozwala interaktywnie wybrać kolory z palety próbek do szybszej pracy.
- Pracować bardziej efektywnie korzystanie z niestandardowych obszarów roboczych, które pojawiają się tylko na pasku, co jest potrzebne do konkretnego zadania.
- Tworzyć własne pliki Adobe PDF, w tym wielostronicowych PDF plików.
- Łatwe tworzenie stron internetowych i urządzeń mobilnych, za pomocą ilustracji narzędzia do krojenia, niezawodna integracja z oprogramowaniem Adobe Flash®, i wiele więcej.
Aktualizacja informacji: