Adobe Illustrator

Adobe Illustrator 15.0

Developed by Adobe Systems Incorporated
Kullanıcı puanı
3.9  (450 oy)
Oyunuz
En güncel sürüm:
15.0.128 (Tüm)
Adobe® Illustrator® yazılımı, hemen hemen her ortam için sofistike bir sanat eseri yaratmak için izin verir. Endüstri standardı çizim araçları, esnek renk kontrollerini, ve profesyonel tip kontrolleri erişim seçenekleri hızla ve sezgisel olarak çalışmanıza izin için bu kolay gibi özellikleri, zaman kazandıran ise serbestçe fikir ve deney yakalamak yardım. Diğer Adobe uygulamaları ile geliştirilmiş performans ve sıkı bir entegrasyon da, baskı, web, etkileşimli ve mobil ve hareketli tasarımlar için olağanüstü grafikler oluşturmanıza yardımcı olmak.
Özellikler:
- Keşfedin, uygulayın ve herhangi bir resmi seçin sağlar ve etkileşimli olarak hemen sonuç görmek için renkleri düzenlemek hangi Live Color kullanarak renk değişimleri kontrol.
- Daha kolay ve daha esnek bağlantı noktası seçimi, verimli ve sezgisel resimler oluşturma çalışma performansı ve yeni Silgi aracı bir yardım geliştirilmiş.
Adobe tasarım uygulamaları ile entegrasyon.
- Kolayca boşlukları otomatik olarak algılar ve düzeltir verip daha hızlı çalışmak için bir Renk paleti renkleri seçmenizi sağlar hangi Live Paint Bucket ile resminizin kapalı veya yarı kapalı alan boya.
Daha verimli bir şekilde sadece belirli bir görev için gereken panelleri görüntüleyen özel çalışma alanları kullanmaya çalışın.
- Yerel Adobe PDF dosyaları (çok sayfalı dosyalar dahil PDF oluşturun.
- Kolay vektör kullanarak web ve mobil aygıtlar için Adobe Flash® yazılım tabanlı Dilimleme araçları, güçlü entegrasyonu, ve daha oluşturun.
Bilgi güncellenme tarihi: